logo Unihal

Univerzálne montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Štandardné farby sendvičových panelov


Pre opláštenie haly je k dispozícii široká škála štandardných farieb RAL, od bielej a svetlých odtieňov cez červenú a modrú až po tmavú čiernu. Rôzne farebné kombinácie pre opláštenie haly sú mimoriadne krásne. Odporúčame halu najlepšie zladiť s farbami spoločnosti. Krásne sú napríklad kombinácie so striebornou RAL 9006 a 9007 v kombinácii s bielou, červenou alebo modrou.

Nadčasové, moderne vyzerajúce a praktické sú aj jednofarebné montované haly len v striebornej RAL 9006 a tmavostriebornej RAL 9007. Často v kombinácii so sivými okennými rámami alebo hliníkovými oknami pôsobí táto farebná kombinácia na hale veľmi luxusne.

Veľmi odvážne architektonické návrhy hál tiež prinášajú ovocie, skúste žltú halu s červenými oknami - táto kombinácia, hoci sa to možno hneď nezdá, vyzerá úplne fantasticky.

Na výber je aj množstvo veľmi netradičných sendvičových výplní - napríklad imitácia tehly. Tehlová hala vyzerá po precíznej montáži veľmi prirodzene a málokto by uveril, že montovaná hala je opláštená sendvičovým panelom. Pri opláštení haly si naši montážnici dali obzvlášť záležať na presnom osadení okien, dverí a brán, aby jednotlivé tehly na seba nadväzovali a aby montovaná budova ako celok vyzerala veľmi vierohodne.