UNIHAL

Naša špecializácia

• výroba oceľových konštrukcií pre priemyselné haly; montáž oceľových konštrukcií; montáž opláštenia zo sendvičových panelov a trapézových plechov
Dokončených 500 montovaných hál v Českej a Slovenskej republike

Naše úspechy

Sme držiteľmi certifikátov kvality ISO 9001, ISO 3834-2, EN 1090-2

Naša spoločnosť disponuje kompletným konštrukčným oddelením, štátnymi zváračmi vo výrobe, profesionálnymi maliarmi v lakovni, moderne vybavenou klampiarskou dielňou a CNC plazmovým rezacím strojom. Montujeme haly s plne vybavenými montážnymi partiami, montujeme po celej Českej a Slovenskej republike.

Dokončili sme 500 montovaných hál. Máme množstvo spokojných zákazníkov, ktorí nás radi odporúčajú ďalším zákazníkom. Podporujeme množstvo neziskových organizácií v regióne i na celoštátnej úrovni, od športových aktivít, charitatívnych organizácií až po zdravotnícke zariadenia a sociálne služby.

10 rokov na trhu oceľových konštrukcií

Založenie spoločnosti Unihal

Spoločnosť Unihal sme založili v roku 2014 v Otrokoviciach ako zámočnícku firmu, ktorá sa špecializuje na dodávky oceľových konštrukcií pre montované haly. Od začiatku sme sa snažili dodávať haly vlastnej výroby a montované vlastnými montážnymi dielmi. Spoločnosť sme rozšírili o projekčné oddelenie, aby sme zabezpečili kvalitu a bezchybnosť našich projektov.

Za dva roky pôsobenia našej spoločnosti sme sa rozrástli na 30 zamestnancov a presunuli sme výrobu do väčších výrobných priestorov. Rozšírili sme naše oddelenie dizajnu a zvýšili sme počet montážnych dávok na päť skupín. V nasledujúcom roku sme vybavili a rozšírili lakovňu a posilnili sme obchodný tím o ďalších dvoch predajcov. V tom čase sme dokončili približne 100 hál. Tím spoločnosti sa rozšíril o architekta, stavbyvedúceho a ďalších THP pracovníkov.

Postupom času sme začali montovať luxusné kancelárske budovy a predajne automobilov, pričom sme poskytovali prvotné návrhy dizajnu týchto hál. Stali sme sa riadnymi členmi Asociácie stavebných dodávateľov a členom Asociácie oceľových konštrukcií. O našich halách a oceľových konštrukciách pravidelne publikujeme v odborných časopisoch Construction, Building and Investor News a Building Server.

Svoju prácu robíme s chuťou a tešíme sa z dobre vykonanej práce a spokojných zákazníkov.

Pozrite si prezentačné video o našej spoločnosti a našej práci:

Pozrite si rozhovor s investorom haly DPK Olomouc:

Pozrite si rozhovor s investorom haly Autogalerie Praha Průhonice:

Naše univerzálne montované haly sú za najlepšie ceny a v najvyššej kvalite

• vďaka vlastnej realizácii - máme vlastnú projekciu, výrobu, zámočnícku dielňu, klampiarsku dielňu, lakovňu a montáž
  • skúsenosti našich zamestnancov
  • zodpovedný a osobný prístup,
  • kvalita našich procesov, sme držiteľmi certifikátov kvality ISO,
  • dobré referencie a spokojní zákazníci, prečítajte si naše hodnotenia zákazníkov

Skúsenosti našich zamestnancov

• Naša spoločnosť stavia na skúsenostiach svojich zamestnancov, kvalite práce, materiálov a dobrých vzťahoch so zákazníkmi, dodávateľmi a zamestnancami.
  • Naši zamestnanci majú dlhoročné skúsenosti s projektovaním, výrobou a montážou ocele a s poradenstvom a plánovaním výstavby hál. To nám umožňuje efektívne poradenstvo v každej fáze výstavby haly.

Zákazkový návrh, konštrukčný inžiniering, výroba a montáž oceľových konštrukcií

• Poskytujeme kompletné služby počas celej fázy výstavby haly a sledujeme vysokú kvalitu počas celého procesu výstavby
  • Dodávame oceľové haly a konštrukcie po celej Českej a Slovenskej republike

Disponujeme vlastným projektovaním a konštrukčným inžinieringom

• Prefabrikované haly a oceľové konštrukcie kreslíme v sofistikovanom 3D programe TEKLA Structures, ktorý zabezpečuje bezchybnú výrobu a montáž.
  • Dodávame investorovi technickú časť stavebného povolenia
  • dodávame vizualizácie montovaných hál, vytvárame zaujímavé a architektonicky pôsobivé návrhy a rôzne farebné kombinácie hál podľa želania investora

máme vlastnú výrobu montovaných hál v moderne vybavenom výrobnom areáli

• Máme vlastnú výrobu oceľových konštrukcií v moderne vybavených výrobných halách v Otrokoviciach, ktoré obsluhujú skúsení a kvalifikovaní zvárači a zámočníci.

Máme vlastnú montáž oceľových konštrukcií

• Máme vlastné montážne skupiny pod vedením kvalifikovaných a skúsených hlavných montážnikov, ktorí sledujú kvalitu pri montáži oceľovej konštrukcie a pri montáži opláštenia.
  • Sledujeme vysokú kvalitu pri zváracích procesoch, sme držiteľmi certifikátu systému manažérstva kvality ISO 9001 a certifikátu systému manažérstva kvality ISO 3834 pre realizáciu oceľových a hliníkových konštrukcií.
  • Oceľové haly montujeme po celej Českej republike a na Slovensku - referenčná mapa

Videoprezentácia montáže haly Avex Zlín

Ponúkame:

dodávame tieto montované haly:

Poradíme vám v každej fáze výstavby haly:

• dispozičné riešenie budovy
  • návrh haly
  • možnosti usporiadania haly
  • ekonomické možnosti haly
  • estetické riešenie budovy

Naša cena haly je konečná po odsúhlasení všetkých detailov. Vyplňte nezáväzný dopytový formulár na halu a my vám rýchlo a bezplatne vypracujeme cenovú ponuku.

Ponúkame montované haly v najlepšom pomere kvalita/cena.

V prípade záujmu nás kontaktujte na poptavky@unihal.cz tel. +420 702 107 815 alebo prostredníctvom dopytového formulára.