logo Unihal

Univerzálne montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Výrobná hala Pavel Kročil


Koncom roka 2018 sme úspešne dokončili výstavbu montovanej haly v Zlíne.

Hala slúži na rozšírenie výrobných priestorov úspešne sa rozvíjajúcej spoločnosti, ktorá sa zaoberá zákazkovou výrobou.

Podrobnosti

Investor Pavel Kročil
Adresa Zlín - Štípa
Typ haly Výrobné
Rozmer (m) 13,5 x 24 x 4,7
Farba Tmavo strieborná, Antracitová, Červená
Rok 2018
Dopytová hala Chcem sa opýtať

Spoločnosť sa špecializuje na plastový, potravinársky, chemický a farmaceutický priemysel. Medzi výrobky spoločnosti patria veľkokapacitné výmenníky tepla, odlučovače kovov atď.

Prefabrikovaná hala s oceľovou konštrukciou

Na nosnú oceľovú konštrukciu haly sa použila osvedčená rámová konštrukcia z valcovaných oceľových profilov IPE. Sekundárnu strešnú konštrukciu tvorí priehradový systém z pozinkovaných tenkostenných profilov METSEC. Vzhľadom na požiadavku investora na jednoduchú, funkčnú a nízkonákladovú konštrukciu sa zvolil aj jednoduchý tvar sedlovej strechy so sklonom 6°.

Farebné riešenie haly

Výrazným prvkom je farebné riešenie montovanej haly, kde svetlosivá farba opláštenia RAL 9007 kontrastuje s antracitovými oknami a dverami RAL 7016, ktoré sú v hornej časti opláštenia osadené do ostro červenej farby RAL 3000. Táto vhodne zvolená farebná kombinácia oživuje celkový vzhľad haly, ktorá vyniká medzi okolitými budovami v priemyselnom areáli.

Opláštenie montovanej haly

Strešnú konštrukciu oceľovej haly, podobne ako opláštenie stien, tvoria 120 mm hrubé sendvičové panely PIR na streche a 100 mm na stenách. Táto voľba opláštenia poskytuje dostatočný tepelný odpor pre daný typ prevádzky a zároveň zabezpečuje požadované parametre požiarnej odolnosti v kategórii DP3.

Celkový dojem modernej montovanej stavby umocňujú precízne klampiarske prvky s luxusnými štvorcovými žľabmi a zvodmi, vhodne prepojenými s ostatnými klampiarskymi prvkami strechy.

Hodnotenie haly Kročil

Montážna skupina je profesionálna. Pavel Kročil, investor
Výrobná hala Pavel Kročil

Fotogaléria