logo Unihal

Univerzálne montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Skladová pultová hala Melbax plastic


Na jar 2016 sme pre súkromného investora pána Odstrčilíka postavili skladový pult v Záhliniciach pri Kroměříži.

Podrobnosti

Investor Melbax plastic s.r.o.
Adresa Záhlinice
Typ haly Skladové
Rozmer (m) 13x40x4.5
Farba Tmavo strieborná
Rok 2016
Dopytová hala Chcem sa opýtať

usporiadanie montovanej haly

Montovaná skladová hala je navrhnutá ako pultová hala, ktorej vyššia časť je pristavaná k existujúcemu otvorenému nevykurovanému skladu. Investor haly chcel dodržať povolenú odkvapovú výšku 4,5 m, ale mal požiadavku dostať okná nad existujúce otvorené zastrešenie. Výsledkom bol vyšší sklon strechy na montovanej hale, a to 10°. Pozdĺžna vyššia časť je opláštená len nad existujúcou strešnou krytinou, takže vytvorila jednu súvislú plochu. Bývalá nezateplená murovaná strecha je tak s našou halou uzavretá do jedného celku. Investor uvažuje aj o zateplení pôvodnej haly.

Oceľová konštrukcia haly

Oceľová konštrukcia haly je typu pultového rámu so sklonom 10° s rampami v rohoch. Oceľová konštrukcia je natretá sivobielym náterom RAL 9002 s farbou 100my. Sekundárna oceľová konštrukcia je vyrobená z priehradových väzníkov METSEC, náhrady okien sú vyrobené zo štvorcových rúrok (jaklov).

Opláštenie montovanej haly

Oceľová konštrukcia skladovej haly je na streche opláštená izolačným panelom s IPN penou s hrúbkou 100 mm, na stenách haly je použitý stenový panel tiež s IPN penou so šírkou 1000 mm a hrúbkou 100 mm. Farba fasády je tmavostrieborná RAL 9007. Klampiarske prvky majú rovnakú farbu ako obklad haly.

výplne otvorov

Otvory do skladovej haly sú navrhnuté so sekcionálnymi bránami 3,1x3,5 m s impulzným ovládaním a oceľovo-hliníkovými bránami 1,1x2,1 m s rovnakou výplňou ako brány, farba je antracitová RAL 7016. Osvetlenie v hale zabezpečuje 7 okien 5,0x1,0 m, čiastočne otváravých na ťahadlo v bielej farbe.

Hodnotenie haly Melbax

Výborná spolupráca. Spokojnosť. Roman Odstrčilík, investor
Skladová pultová hala Melbax plastic

Fotogaléria