logo Unihal

Univerzálne montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Rekonštrukcia haly Výztuž CZ


Rekonštrukcia pôvodnej priemyselnej haly pre spoločnosť Výztuž CZ, s.r.o. v Tlumačoch s nezatepleným trapézovým plechom sa uskutočnila v zime tohto roku.

Veľká skladová hala bola opláštená strieborným plechom, rovnako ako pristavená menšia predajňa stavebných materiálov s červeným pásom v hornej časti.

Podrobnosti

Investor Výztuž CZ, s.r.o.
Adresa Tlumačov
Typ haly Skladové
Rozmer (m) 19x42x8
Farba Strieborná
Rok 2015
Dopytová hala Chcem sa opýtať

Rekonštrukcia posilňovne

Rekonštrukcia existujúcej budovy sa začala demontážou pôvodného opláštenia z trapézového plechu a následnou demontážou oceľových pažení UPN.

Pôvodné pažnice sa nahradili novými tenkostennými pažnicami METSEC, na ktoré sa položil nový obklad z trapézového plechu vo farbe RAL 9006 s hrúbkou 0,63 mm a povrchovou úpravou 25 my polyester od českého dodávateľa CB Profil.

Plech bol položený vertikálne od výšky 1,9 m od podlahy.

Do haly sa vchádza dvoma plnými sekcionálnymi bránami s rozmermi 4,1 x 4,6 m s elektrickým priemyselným pohonom a ovládaním pomocou impulzného tlačidla.

Priemyselná hala je osvetlená pásmi plastových okien s pákovým otváraním. Okná a vstupné dvere boli dodané v sivej farbe s dvojitým zasklením.

K skladovej hale investor pristavil prístavbu, ktorá slúži ako predajňa stavebného materiálu. Predajňa je farebne a profilovo zhodná so zadnou skladovou halou, s ktorou je vnútorne prepojená. Do predajne boli osadené veľké výklady a presklené vstupné dvere. Predajňa je farebne zvýraznená červeným pásom po hornom obvode stavby.

Rekonštrukcia haly Výztuž CZ

Fotogaléria