Predajňa záhradnej techniky AGRO Smetana Zlín Vršava

Predajňa záhradnej techniky je pobočkou spoločnosti AGRO Smetana, ktorá sídli vo Vizoviciach. Hala bude slúžiť ako predajňa záhradných potrieb a záhradnej techniky vrátane servisu rôznych značiek VARI, Husqarna, Stiga a ďalších výrobcov.

Investor Agro Smetana
Adresa Sokolská 4975, Zlín
Typ haly Administratívne, predajné
Farba Strieborná, Zelená
Rok 2015

Montovaná predajňa v Zlíne

Montovaná predajňa oceľová konštrukcia

Oceľová rámová konštrukcia je zložená z valcovaných IPE profilov odľahčených centrálnym nosným stĺpom. Oceľová konštrukcia je natretá farbou 100my a je navrhnutá s požiarnou odolnosťou 15 minút. Na jednotlivé oceľové rámy boli položené väzníky METSEC s požiarnou odolnosťou 15 minút.

Oceľová konštrukcia bola navrhnutá v tvare písmena L a je doplnkom k existujúcej murovanej budove investora. Hala má v jednej časti šikmú strechu a v druhej časti sedlovú strechu.

Opláštenie montovanej haly

Montovaná predajňa bola opláštená 100 mm hrubým izolačným sendvičovým panelom v striebornej farbe RAL 9006, ktorá je veľmi decentná a medzi investormi najobľúbenejšia. Montovaná hala upúta pozornosť vďaka výrazným klampiarskym prvkom v zelenej farbe RAL 6020, rovnako ako plastové okná a reprezentatívne dvere v zelenej farbe RAL 6005.

Z estetických dôvodov je hala navrhnutá so strešnou atikou, vďaka ktorej pôsobí veľmi elegantne.

Odkvapový systém haly bol navrhnutý ako štvorcový, bez odkvapov vo farbe ostatných klampiarskych prvkov.

Hodnotenie haly Smetana

S celkovou objednávkou som veľmi spokojný.

Jaroslav Smetana, investor
Predajňa záhradnej techniky AGRO Smetana Zlín Vršava