logo Unihal

Univerzálne montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Montovaná zateplená myčka Nikey II Olomouc


Pre súkromného investora Nikey s.r.o. sme v roku 2017 zrealizovali už 2. zateplenú montovanú halu na umývaciu linku, ktorá slúži len pre autobusovú a nákladnú dopravu.

Montovaná hala je opäť prístavbou k existujúcej murovanej hale investora, išlo o zastrešenie pôvodnej technológie.

Podrobnosti

Investor NIKEY s.r.o.
Adresa Olomouc
Typ haly Autosalóny, servisy, autoumyvárne
Rozmer (m) 14x25,2x6,2
Farba Strieborná, Modrá
Rok 2017
Dopytová hala Chcem sa opýtať

PARAMETRE MONTOVANEJ HALY NIKEY II

V Olomouci sme po Mohelnici zastrešili a zateplili druhú montovanú halu pre spoločnosť Nikey s.r.o. Pôvodné priestory boli vystavené vetru, dažďu, slnku a nevyhovovali stále sa zvyšujúcim nárokom na umývanie autobusov a nákladných vozidiel. V Olomouci projekt zahŕňal prestrešenie dvoch umývacích liniek. Tu sme dodali montovanú halu vrátane projektu základov a projektu pre stavebné povolenie. Každá z liniek bola výškovo umiestnená inak, požiadavkou investora bolo použiť základové dosky pod jednu z umývacích liniek a zhotoviť základy pre druhú. Ďalšou požiadavkou bolo, že prevádzku sme mohli prerušiť len na dva víkendy a jeden pracovný týždeň. Oceľová hala je pristavaná k existujúcim objektom, rozmery prístavby haly sú 14x25,2x6,2m

OCELOVÁ KONŠTRUKCIA, opláštenie, výplne

Pozinkovaná oceľová konštrukcia je opláštená zatepleným sendvičovým panelom hrúbky 80 mm v striebornej farbe RAL 9006 a krabicovým profilom (R28), izolačnou PUR penou a skladanou šírkou 1100 mm.

V oboch štítoch haly sú umiestnené dve sekcionálne brány 4,1x4,5m, brány sú osvetlené dvoma osvetlenými lamelami. Farebná schéma je modrá RAL 5010. V každom štíte sú umiestnené dvoje oceľovo-hliníkové únikové dvere s rovnakou výplňou a farbou ako dvere.

Montovaná zateplená hala Nikey II je osvetlená cez strechu 8 polykarbonátovými pásmi 1x3 m s 82 % priepustnosťou svetla.

Hodnotenie haly Nikey Olomouc

Celkový efekt stavby - spokojnosť. Martin Hamrlík, dip. ekonom - provozní ředitel
Montovaná zateplená myčka Nikey II Olomouc

Fotogaléria