logo Unihal

Univerzálne montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Servisná hala Agrostav


Moderná funkčná servisná hala so zázemím pre Agrostav v Znojme bola vyrobená z oceľovej konštrukcie našej výroby a opláštená izolačnými sendvičovými panelmi.

Podrobnosti

Investor Agrostav Znojmo, a.s.
Adresa Znojmo - Oblekovice
Typ haly Autosalóny, servisy, autoumyvárne
Rozmer (m) 14x55x7
Farba Antracitová, Žltá
Rok 2019
Dopytová hala Chcem sa opýtať

Parametre montovanej haly Agrostav

Montovaná hala je zostavená z oceľovej konštrukcie s rozmermi 14x55x7m. Konštrukciu tvorí celostenový oceľový rám kotvený chemickými kotvami.

Strecha je sedlového typu so sklonom °6.

Oceľová konštrukcia je opláštená izolačným sendvičovým panelom s hrúbkou 120 mm v strešnej časti a 100 mm v stenových častiach s izoláciou z PIR peny. Sendvičové panely boli položené vodorovne.

Farba montovanej servisnej haly je kombináciou tmavej antracitovej RAL 7016 a žltej RAL 1003.

Na uľahčenie výberu typu a dizajnu montovanej haly sme pre investora pripravili 3D grafickú vizualizáciu s možnými farebnými variantmi.

Príslušenstvo a výplne otvorov na montovanej hale Agrostav

Oceľová obslužná hala Agrostav je vybavená siedmimi sekcionálnymi bránami. Sekcionálne brány sa dodávajú v rôznych rozmeroch podľa potrieb investora. Brány sú poháňané elektrickým priemyselným motorom GFA. Brány sú doplnené dvoma osvetľovacími lamelami v dvoch sekciách.

V servisnej hale je nainštalovaný dostatočný počet plastových okien, ktoré zabezpečujú denné osvetlenie haly. Plastové okná boli dodané s izolačným dvojsklom vo farbe rámu antracit RAL 7016. Okenné pásy sú doplnené niekoľkými otvormi.

Podobne ako okná, aj dvere sú v antracitovej farbe RAL 7016.

Hodnotenie haly Agrostav

Bol som spokojný s komunikáciou s predajcom a vykonanou prácou. Zdeněk Kameníček, konateľ