Montovaná zateplená umývacia linka Nikey I Mohelnice

V roku 2015 sme pre súkromného investora, spoločnosť Nikey s.r.o., realizovali špecializovanú umývaciu linku s oceľovou izoláciou pre autobusovú a nákladnú dopravu.

Montovaná hala je prístavbou k existujúcej murovanej hale investora.

Investor Nikey s.r.o.
Adresa Mohelnice
Typ haly Autosalóny, servisy, autoumyvárne
Rozmer (m) 7,5x24,2x6,2m
Farba Strieborná, Modrá
Rok 2015

Parametre montovanej haly Nikey

Montovaná hala Nikey v Mohelnici dosahuje rozmery 7,5x24,2x6,2 m, je vyrobená z oceľovej rámovej konštrukcie Unihal zloženej z oceľových stĺpov, priečnikov a rámp a pozinkovaných priehradových väzníkov METSEC.

Oceľová konštrukcia je ukotvená do chemickej malty prostredníctvom závitových tyčí do betónových pätiek.

Montovaná hala je navrhnutá so šikmou strechou so sklonom 6° a s požiarnou odolnosťou 10 minút.

Oceľová konštrukcia je opláštená zatepleným sendvičovým panelom s hrúbkou 80 mm v striebornej farbe RAL 9006 a krabicovým profilom, izolačnou penou IPN a šírkou šachty 1150 mm.

V oboch štítoch haly sú umiestnené dve sekcionálne brány s rozmermi 4,1 × 4,5 m, brány sú osvetlené dvoma osvetlenými žalúziami. Farebné prevedenie je modré RAL 5010.

Montovaná zateplená hala Nikey je presvetlená cez strechu polykarbonátovými pásmi 1x6m s priepustnosťou svetla 82%.

Hodnotenie haly Nikey

Montáž haly prebehla hladko, veľká spokojnosť s technickým a montážnym personálom spoločnosti Unihal.

Hamrlík Martin, technický dozor investora
Montovaná zateplená umývacia linka Nikey I Mohelnice