logo Unihal

Univerzálne montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Montovaná zateplená hala Linde Prostějov


V Prostějove sme realizovali zateplenú montovanú predajnú halu s nezatepleným montovaným skladom pre dodávateľa technických plynov, akciovú spoločnosť Linde Gas v Prostějove.

Podrobnosti

Investor Linde Gas a.s.
Adresa Prostějov
Typ haly Skladové, Administratívne, predajné
Rozmer (m) 6x30x4,7
Farba Strieborná
Rok 2016
Dopytová hala Chcem sa opýtať

Zateplená predajňa so skladom bola postavená na jeseň minulého roka z oceľovej rámovej konštrukcie opláštenej izolačnými sendvičovými panelmi v kombinácii s trapézovým plechom na nezateplenom sklade.

Konštrukčné špecifikácie haly

Lakovaná oceľová konštrukcia predajne vrátane pozinkovanej prefabrikovanej konštrukcie skladu má požiarnu odolnosť 15 minút vrátane zatepleného opláštenia, atiky a výplní otvorov.

Oceľová rámová konštrukcia v 6 m moduloch je z plnostenného rámu so šikmou strechou so sklonom atiky 6°.

Opláštenie haly

Montovaná hala je opláštená izolačnými panelmi v hrúbke. Hrúbka izolácie 100 mm vo farbe RAL 9006 a zvonka doplnená vlnitým trapézovým plechom v rovnakom profile ako nezateplený susedný sklad technických plynov. Profil obkladového plechu je typický pre všetky sklady Linde.

Do zatepleného predajného priestoru vedú plastové vstupné dvere a jedny priemyselné sekcionálne dvere s rozmermi 2,3 × 2,8. Predajňa je presvetlená sústavou plastových okien. Na nástennom paneli bol umiestnený reklamný panel investora.

Medzi predajňou a nezatepleným skladom bola po 15 m vybudovaná murovaná priečka s omietnutými stenami. Do skladovej časti vedú dvoje posuvné dvere s rozmermi 2,5x2,9 m.

Montovaná zateplená hala Linde Prostějov

Fotogaléria