Montovaná sklárska dielňa Navrátil Přerov

V roku 2015 sme pre firmu pána Navrátila postavili montovanú sklársku dielňu, ktorá rozšírila priestory firmy.

Montovaná zateplená hala je prístavbou k existujúcej murovanej budove.

Investor Pavel Navrátil
Adresa Přerov
Typ haly Výrobné
Farba Tmavo strieborná
Rok 2015

Oceľová konštrukcia haly Navrátil

Montovaná hala pozostáva z oceľovej rámovej konštrukcie a je pristavaná k murovanej budove investora.

Konštrukcia haly má požiarnu odolnosť 15 minút a je vybavená mostovým žeriavom s nosnosťou 3,2 t, rozpätím 6,2 m a zdvihom 5,5 s reťazovým elektrickým kladkostrojom.

Oceľové stĺpy jednotlivých rámov sú priskrutkované k základovým pätkám.

Navrátil opláštenie haly

Oceľová konštrukcia haly je opláštená kvalitným strešným sendvičovým panelom s hrúbkou 120 mm a tepelným odporom U=0,172 W/m2K s izoláciou z penového materiálu IPN a stenovým panelom s hrúbkou 100 mm a tepelným odporom U=0,222 W/m2K. Panely sú obojstranne natreté polyesterom 25/7my, izolačným materiálom je špeciálne vyvinutá IPN pena.

Obklad sa dodáva v striebornej farbe Tama RAL 9007 a mikroprofil.

Rovnaká farba je použitá aj na upevňovacie prvky - hrebeň, nárožia, odkvapy, rohy a upevňovacie prvky okien a dverí.

Okná do montovanej haly boli dodané v rozmeroch 6x1,5 a 12x1,5 v antracitovej farbe RAL 7016 a rovnaká farba je použitá aj na dve priemyselné sekcionálne brány so zvýšeným kovaním a elektrickým priemyselným pohonom.

Hodnotenie haly Navrátil

Som veľmi spokojný.