Montovaná skladovacia hala VAFO Praha Chrášťany

Na jar 2015 sme pre výrobcu krmív VAFO Praha s.r.o. zmontovali oceľovú izolovanú halu na výrobu krmív pre psov a mačky.

Zmontovaná hala dosahuje rozmery 10x35x3,5 metra a je zateplená sendvičovými panelmi Kingspan najvyššej kvality.

Investor VAFO Praha s.r.o.
Adresa Chrášťany
Typ haly Skladové, Potraviny, poľnohospodárstvo
Farba Biela, Červená
Rok 2015

Oceľová konštrukcia haly VAFO

Oceľová konštrukcia haly VAFO je rámového typu s požiarnou odolnosťou 15 minút. Konštrukcia bola dimenzovaná na druhú snehovú plochu a podľa toho boli zvolené valcované profily IPE. Na natretú primárnu konštrukciu boli umiestnené tenkostenné väzníky METSEC. Oceľová konštrukcia je ukotvená do chemickej malty prostredníctvom závitových tyčí do základových betónových pätiek.

Strecha haly bola navrhnutá so sklonom 6°.

Opláštenie haly VAFO

Oceľová konštrukcia bola opláštená sendvičovými panelmi s penovou izoláciou IPN, ktorá poskytuje vynikajúce protipožiarne vlastnosti.

Strecha bola pokrytá panelmi KS 1000 RW s hrúbkou 100 mm v červenej farbe RAL 3000 a v rovnakej farbe bol navrhnutý aj odkvapový systém. Na stenu bol položený stenový panel v bielej farbe RAL 9002 s hrúbkou 100 mm a šírkou 1150 mm.

Výplne otvorov v hale

V hale bola osadená sekcionálna brána 3x3 m s integrovanými dverami, plastové okná 5,3x1,15 m s izolačným dvojsklom a vchodové plastové dvere 1,1x2,1 m v bielej farbe.

Interiér haly

Hala bola dodaná vrátane montovanej vstavby v rozmere 6,5x2,5m vrátane dvoch interiérových plastových dverí.

Skladová hala VAFO Praha

"Oceňujem najmä flexibilné rokovania a hladký priebeh realizácie montovanej haly. Vysoko oceňujem znalosti predajného tímu, kvalitu použitých materiálov a celého hotového diela."

Jaromír Sýkora, DiS; generální dodavatel
Montovaná skladovacia hala VAFO Praha Chrášťany