Montovaná skladová hala MPL Trading Zlín

Pre spoločnosť MPL Trading v Zlíne bola v priemyselnej zóne v Přílukách realizovaná nová moderná administratívno-skladová hala s rozmermi 19,5x29,5x6,4.

Investor Medical Citadela spol. s.r.o.
Adresa Zlín
Typ haly Skladové, Administratívne, predajné
Farba Strieborná
Rok 2019

Koncepcia a usporiadanie montovanej haly

Pre spoločnosť MPL Trading v Zlíne bola v priemyselnej zóne v Přílukách realizovaná nová moderná administratívno-obchodná hala s rozmermi 19,5 x 29,5 x 6,4.

Montovaná hala slúži na účely prenájmu iným firmám, hala je teda určená na predajné a skladové účely. Modul haly s oceľovou konštrukciou je navrhnutý 6,3 m, pričom prvý modul je určený pre dve podlažia, súčasťou dodávky bola oceľová konštrukcia podlahy z nosného trapézového plechu a M-stropov a oceľové schodisko so zábradlím.

Vonkajšia časť montovanej haly je vybavená dvoma rampami a oceľovými schodiskami so zábradlím.

Tepelná izolácia montovanej haly MPL

Montovaná hala je opláštená minerálnymi sendvičovými panelmi v strešnej časti haly s hrúbkou 160 mm a minerálnymi sendvičovými panelmi v bočných častiach haly s hrúbkou 160 mm. izolácia 120 mm vo farbe RAL 9006 svetlo strieborná.

Montovaná hala je obklopená betónovým soklom zo strateného debnenia, ktorý zabezpečuje ochranu panelov pred vniknutím vody a ručným poškodením.

Hala je navrhnutá ako funkčná, jednoduchá a nadčasová pre všestranné využitie nájomcom.

Dvojpodlažná časť haly poskytuje dostatok priestoru pre zázemie spoločnosti, pričom na prízemí sa nachádza skladový priestor s predajňou, kde jednoduchý prístup zabezpečujú štyri dvere a tri vrátka.

Interiér dopĺňa aj vstavaná kancelária pre obchodný tím.

Hodnotenie haly MPL Zlín

Priaznivý pomer cena/práca, dobrý prístup. Evžen Horák, zástupce investora