Montovaná skladová hala Borfo Invest Křoví

Tmavostrieborná praktická skladová hala bola realizovaná pre spoločnosť Borfo Invest v Křoví v rozmeroch 20x30x5 v zateplenej verzii.

Investor Borfo Invest s.r.o.
Adresa Křoví
Typ haly Skladové
Farba Tmavo strieborná, Antracitová
Rok 2016

Zloženie montovanej haly

Oceľová konštrukcia haly

Montovaná skladová hala pozostáva z oceľovej konštrukcie nášho závodu na výrobu kovov v Otrokoviciach, ktorá je lakovaná a má požiarnu odolnosť 15 minút. Strešná časť konštrukcie je z pozinkovaných priehradových väzníkov systému metsec.

Opláštenie montovanej haly

Oceľová konštrukcia je opláštená strešnými izolačnými sendvičovými panelmi hrúbky 120 mm so súčiniteľom prechodu tepla U=0,18 W/m2K s izoláciou z PIR peny.

Na opláštenie stien haly boli nainštalované polyuretánové stenové panely s hrúbkou 100 mm a tmavostriebornou farbou RAL 9007.

Opláštenie haly bolo dodané vrátane upevňovacích klampiarskych prvkov, oplechovania a štvorcového odkvapového systému vo farbe opláštenia.

Dvere a okná v montovanej hale

Do montovanej haly boli namontované dve sekcionálne brány 4x4,2 do výšky vhodnej na vjazd nákladných vozidiel, sekcionálne brány boli dodané v tmavostriebornej farbe bez presklenia so zvýšeným kovaním a elektrickým priemyselným pohonom. Nad bránami sa namontovali plechové striešky, ktoré chránia vstupný priestor a dvere pred dažďom.

Prefabrikovaný sklad je osvetlený systémom plastových okien 5x1,5 a okien 1x1, 2x1 a 2x1,5.

Vstup do montovanej haly zabezpečujú troje vstupné dvere v antracitovej farbe.