Prenájom prefabrikovaných strojov Minoda Praha

Zateplená oceľová hala Minoda-Lending House v Prahe je určená na skladovanie stavebnej a poľnohospodárskej techniky na prenájom.

Investor Minoda-Půjčovna s.r.o.
Adresa Praha 15
Typ haly Autosalóny, servisy, autoumyvárne
Farba Antracitová, Červená
Rok 2020

Oceľová konštrukcia budovy na prenájom

Oceľovú konštrukciu tvorí pevný stenový rám s rozmermi 15x30x6,9, v moduloch po 6,5 metra. Primárna konštrukcia je doplnená sekundárnou strešnou konštrukciou z pozinkovaných METSEC Z-tyčí s požiarnou odolnosťou 15 minút.

Strecha haly je navrhnutá ako sedlová so sklonom 6°. V hale bolo inštalované jedno oceľové schodisko vrátane zábradlia pre vstup na druhé podlažie. Zásobovanie f. Unihal bola príprava na podlahu z nosného trapézového plechu.

Zateplenie montovanej haly Minoda

Oceľová konštrukcia haly bola opláštená izolačnými sendvičovými panelmi kombinácie značiek Kingspan a Balex, ktoré zaručujú maximálnu kvalitu, izolačné vlastnosti a jednoduchú údržbu.

Strešné sendvičové panely boli inštalované v hrúbke 120 mm v tmavostriebornej farbe.

Stenové panely majú hrúbku 100 mm a sú v kombinácii antracitová RAL7016 / červená RAL3000 s izoláciou z PIR peny.

Výplne otvorov v prefabrikovanom prenájme

V hale boli nainštalované dve sekcionálne brány 5x5 m v sivej a bielej farbe RAL 9002 s elektrickým priemyselným pohonom typu GFA.

Plastové okná zabezpečia dostatok denného svetla v administratívnych priestoroch haly. Okná boli doplnené vonkajšími žalúziami v antracitovej farbe RAL 7016.

Naopak, prevádzkovú časť nájomnej haly osvetľuje polykarbonátový oblúkový svetlík s rozmermi 3x12 m.

Do montovanej haly vedú tri vstupné dvere.

Hodnotenie haly Minoda

Odporúčam. Tomáš Drda, konateľ