logo Unihal

Univerzálne montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Montovaná predajná hala Klaza Přerov


V súčasnosti dokončujeme montovanú halu v Přerove pre spoločnosť KLAZA spol. .s.r.o. v priemyselnej zástavbe v centre mesta Přerov.

Hala má jednoduchý tvar písmena L, je funkčná, praktická, úsporne riešená a už na prvý pohľad veľmi atraktívna vďaka výborne zvolenej kombinácii farieb. Konštrukcia typu oceľový rám pre túto halu bola navrhnutá v rozmeroch 14x26x3 m s modulom oceľového rámu 4,6 m. Hala je navrhnutá ako jednopodlažná budova a bude slúžiť na predaj autobatérií a výstavu historických vozidiel.

Podrobnosti

Investor KLAZA spol.s.r.o.
Adresa Přerov
Typ haly Administratívne, predajné
Rozmer (m) 14x26x3
Farba Žltá, Červená
Rok 2014
Dopytová hala Chcem sa opýtať

Konštrukcia haly je ukotvená do základových pätiek. Hala je navrhnutá s 20 cm soklom zo strateného debnenia. Sokel zabezpečí ochranu opláštenia haly pred vniknutím vody a pred ručným poškodením v exteriéri a interiéri haly.

Opláštenie haly KLAZA

Oceľová konštrukcia bola opláštená jasne žltým panelom vo farbe RAL 1021, panel bol položený vertikálne a upevnený na bočné oceľové ramená. Na opláštenie bol zvolený kvalitný sendvičový panel KS 1000 AWP s hrúbkou 100 mm s mikro/boxovým profilom a požiarnou odolnosťou EW/EI 15DP3, vnútorné izolačné jadro panelu tvorí pena IPN. Súčiniteľ prechodu tepla stenového panelu je 0,226 W/m2K.

Strecha haly bola opláštená skladanou krytinou z trapézového nosného plechu s hrúbkou 0,75 mm, polystyrénu s hrúbkou 200 mm a hydroizolačnej fólie s hrúbkou 1,5 mm. Strecha bola navrhnutá ako šikmá s odkvapovým žľabom a polkruhovými zvodmi dažďovej vody do nádvoria objektu.

Výplne otvorov v hale

Okná v hale boli osadené v červenej farbe RAL 3000, plastové dvere v rovnakej farbe a priemyselné sekcionálne brány 2ks 3x3m tiež v jasne červenej farbe RAL 3000. Jedna sekčná brána je dodaná bez osvetlenia, druhá s jednou osvetľovacou lamelou. Brána je poháňaná elektrickým priemyselným pohonom s tlačidlom.

Vďaka zaujímavej farebnej kombinácii žltej a červenej farby pôsobí montovaná hala-obchod v Přerove veľmi atraktívne a vďaka veľkým výkladom v prednej časti haly priťahuje zákazníkov aj náhodných okoloidúcich.

Montovaná hala Klaza Přerov

"So spoločnosťou UNIHAL som bol spokojný počas celej prípravy a realizácie a už som ju odporučil ďalším investorom.

Veľmi vysoko hodnotím aj znalosti a výborné obchodné jednanie."

Jiří Kolíbal, investor