Hala Z2K condition Uherské Hradiště

Montovanú skladovú halu sme postavili pre stavebnú spoločnosť Z2K stav s.r.o. na jar 2017. Spoločnosť Z2K stav sa špecializuje najmä na montáž a pokládku obkladov a dlažieb.

Investor Z2K stav s.r.o.
Adresa Uherské Hradiště
Typ haly Skladové
Farba Tmavo strieborná
Rok 2017

Prefabrikovaný sklad slúži ako sklad na uskladnenie depozitov, dlažby, stavebnej chémie a iných stavebných materiálov pre špecializovanú činnosť. Koncepcia stavby spĺňa požiadavku investora na zabezpečenie vlastných ekonomicky a prevádzkovo nenáročných skladových priestorov, ktoré sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti objektov spoločnosti, čo výrazne zjednodušuje logistiku a celkovú prevádzku spoločnosti.

STAVEBNÉ RIEŠENIE SKLADOVEJ HALY

Skladová hala s rozmermi 10x30x5 je prístavbou k novopostavenej murovanej administratívnej budove sídla spoločnosti. Oceľová konštrukcia haly je rámová so sedlovou strechou a sklonom 6°, konštrukcia je natretá 100my v sivobielej farbe RAL 9002. Ľahká strešná konštrukcia je navrhnutá s použitím ľahkých profilovaných pozinkovaných väzníkov METSEC. Oceľové stĺpy rámovej konštrukcie sú ukotvené do základových pätiek pomocou závitových tyčí a chemických kotiev.

Univerzálna prefabrikovaná oceľová konštrukcia umožňuje dodatočné zateplenie sendvičovými panelmi v prípade zmeny využitia haly. V prípade potreby možno oceľovú skladovaciu halu rozšíriť o ľubovoľný počet modulov.

OPLÁŠTENIE NEZATEPLENEJ HALY Z2K

Oceľová konštrukcia nezateplenej haly je opláštená trapézovým plechom so základom +0,1 od podlahy. Strecha haly je z trapézového plechu TR 45/333/0,75 mm obojstranne natretého polyesterom 25/7my v tmavosivej farbe RAL 9007. Opláštenie stien je z trapézového fasádneho plechu TR 35/207/0,75 mm v rovnakom odtieni RAL 9007.

VÝPLNE OTVOROV V SKLADOVEJ HALE

Prístavba skladu je prístupná z nádvoria prostredníctvom sekcionálnych priemyselných brán s elektrickým pohonom s rozmermi 4x4 m. Vstup pre cestujúcich je vhodne umiestnený hneď pri vstupe do administratívnej budovy.

Na osvetlenie haly je použitý trapézový polykarbonát PC 207/35 s rozmermi 1,0x10 m. Materiál sa vyznačuje vysokou pevnosťou, vynikajúcou priepustnosťou svetla, veľmi vysokou UV stabilitou a dlhou životnosťou.

Hodnotenie realizácie haly Z2K

Veľmi rýchla montáž, kvalita = plná spokojnosť. Zdeněk Kroča, investor