logo Unihal

Univerzálne montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Montovaná prístavba Nadop Ořechov


V roku 2016 sme postavili nový sklad pre výrobcu nábytku Nadop v Orechovej pri Brne. Ide o nezateplenú prístavbu k existujúcej výrobnej hale investora.

Podrobnosti

Investor Nadop - výroba nábytku, a.s.
Adresa Ořechov u Brna
Typ haly Skladové
Rozmer (m) 15x30x3,8
Farba Biela, Strieborná
Rok 2016
Dopytová hala Chcem sa opýtať

Stavebné riešenie skladovej haly Nadop

Skladová hala s rozmermi 15x30x3,8 je navrhnutá ako prístavba k existujúcej hale. Nosná oceľová konštrukcia je rámová so sedlovou strechou so sklonom 6°. Oceľová konštrukcia je natretá farbou 100my v sivobielej farbe RAL 9002. V strešnej časti skladovej haly sú pozinkované väzníky METSEC. Oceľové stĺpy konštrukcie sú kĺbovo ukotvené do základových pätiek.

OPLÁŠTENIE NEZATEPLENEJ HALY

Oceľová konštrukcia nezateplenej haly je opláštená trapézovým plechom so základom -0,1 od podlahy. Strecha je vyhotovená zo špeciálneho strešného trapézového plechu hrúbky 0,75 mm v striebornej farbe RAL 9006 s povrchovou úpravou zabraňujúcou odkvapkávaniu skondenzovaných vodných pár. Účelom je zabrániť poškodeniu skladovaného tovaru. Bočné plechy sa dodávajú v kombinácii sivej farby RAL 9002 a striebornej farby 9006 v hrúbke 0,63 mm. Ukladanie plechov je vertikálne.

OTVORY V SKLADOVACEJ HALE

Prístavba skladovej haly je prístupná len z výrobnej časti existujúcej haly a nemá samostatný vchod, vstup ani bežné okná.

Na osvetlenie haly bol použitý trapézový polykarbonát PC 207/35 s rozmermi 1,3 × 24 m. Materiál sa vyznačuje vysokou pevnosťou ( záruka na krupobitie 10 rokov ) a veľmi vysokou priepustnosťou svetla. Nespornou výhodou tohto materiálu je aj jeho UV stabilita, ktorá zabraňuje žltnutiu a následnému zníženiu priepustnosti svetla.

POUŽITIE NADOP Hall

Montovaná skladová hala slúži ako expedičný sklad nábytku. Pri návrhu koncepcie haly sa riešila požiadavka investora postaviť halu s čo najnižšími investičnými nákladmi pri zachovaní komfortu skladovania výrobkov, ktoré nie sú odolné voči vlhkosti. Riziko poškodenia tovaru kondenzáciou vodnej pary zo strechy sa vyriešilo použitím špeciálnych materiálov určených na tento účel.

Hodnotenie prístavby haly Nadop

MAXIMÁLNA SPOKOJNOSŤ s prácou spoločnosti Unihal na tejto objednávke! Ing. Luděk Pehal, investor
Montovaná prístavba Nadop Ořechov

Fotogaléria