logo Unihal

Univerzálne montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Servisná hala Macala Car


V roku 2017 sme realizovali montovanú zateplenú a čiastočne nezateplenú halu pre spoločnosť Macala Car v Šarove.

Podrobnosti

Investor Macala Car s.r.o.
Adresa Šarovy
Typ haly Autosalóny, servisy, autoumyvárne
Rozmer (m) 11x24x3,8
Farba Tmavo strieborná, Antracitová
Rok 2017
Dopytová hala Chcem sa opýtať

V roku 2017 sme realizovali montovanú zateplenú a čiastočne nezateplenú halu pre spoločnosť Macala Car v Šarove pri Zlíne. Montovaná servisná a skladová hala je určená na zákazkovú opravu historických vozidiel. Zároveň sú tu uskladnené vozidlá, zateplená časť haly je určená ako dielňa.

Montovaná hala autoservisu je realizovaná v rozmeroch 11x24x3,8 s modulom oceľovej konštrukcie s dĺžkou 6 metrov, s riešením šikmej strechy a sklonom °5 k odkvapu.

Oceľová konštrukcia montovanej autoservisnej haly je z celostenových oceľových rámov bez podpier, strešná časť haly je z pozinkovaných Z-nosníkov so systémom Metsec. Samotnú výrobu oceľovej konštrukcie zabezpečujeme v našej moderne vybavenej zámočníckej dielni v Otrokoviciach.

Dispozičné riešenie montovaného servisu.

Montovaná servisná hala je riešená ako nezateplená hala opláštená len trapézovým plechom, predná zateplená časť haly je určená pre dielňu, ktorá je zateplená izolačným sendvičovým panelom hrúbky 100 mm. Plech a sendvičové panely sa dodávajú v tmavostriebornej farbe RAL 9007. Strecha celej montovanej haly je zateplená sendvičovým strešným panelom.

Nezateplená časť servisnej haly je osvetlená nástenným polykarbonátom.

Vstup do montovanej haly zabezpečuje predná oceľovo-hliníková brána v antracitovej farbe RAL 7016, vedľa brány sa nachádza sekcionálna brána 3x3,5 v rovnakej farbe ako vstupná brána s elektrickým priemyselným pohonom.

Vetranie nezateplenej časti haly zabezpečuje samočinná ventilačná turbína Lomanco. Odvodnenie strechy zabezpečuje štvorcový odkvapový systém.

Servisná hala Macala Car

Fotogaléria