Montovaná administratívna a výrobná hala Wista Zlín

Na prelome rokov 2015 a 2016 sme vybudovali reprezentatívnu administratívnu a výrobnú halu priamo za budovou Okresnej prokuratúry v Zlíne.

Montovaná hala je riešená na 3 podlažiach, prízemie je v súčasnosti využívané na výrobu, dve podlažia sú určené na administratívne účely spoločnosti.

Investor Wista s.r.o.
Adresa Zlín - Louky
Typ haly Výrobné, Administratívne, predajné
Rozmer (m) 11,5x33,5x9,6
Farba Tmavo strieborná
Rok 2016

Oceľová konštrukcia montovanej administratívnej haly Wista

Oceľová konštrukcia haly Wista v Zlíne je rámového typu, je kotvená do základových pätiek závitovým spôsobom. Požiarna odolnosť konštrukcie pre výrobnú časť haly je dimenzovaná na 15 minút, konštrukcia pre administratívnu časť je dimenzovaná na 30 minút s použitím sadrokartónového obkladu.

Konštrukcia je natretá a dodáva sa kompletne s točitým schodiskom a zábradlím, dvojitým schodiskom a požiarnym rebríkom.

Oceľovú konštrukciu pre výrobnú časť dopĺňa konštrukcia žeriavovej dráhy s nosnosťou 8 ton.

Opláštenie haly Wista s.r.o.

Oceľová konštrukcia haly je opláštená kvalitným sendvičovým panelom KS1000RW hrúbky 160 mm v strešnej časti s izolačnou nehorľavou penou IPN. Steny haly sú opláštené panelom s hrúbkou 150 mm s vysokou požiarnou odolnosťou EW/EI 30 DP3, jadro panelov tvorí pena IPN2 a minerálna vlna na protipožiarnu ochranu objektu.

Strecha a steny administratívnej budovy sú opláštené tmavostriebornou farbou RAL 9007 a mikroprofilom.

Dvere a okná do vstupnej haly sú dodané v antracitovej farbe RAL 7016. Sekcionálne dvere sú v tmavostriebornej farbe RAL 9007.

Hodnotenie haly Wista

Celkovo som s prístupom vašej spoločnosti k práci spokojný, Stanislav Manďák, generální dodavatel