logo Unihal

Univerzálne montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Autoservis AUTO UHERSKÉ HRADIŠTĚ


V roku 2017 sme pre AUTO Uherské Hradiště realizovali nový servis montovaných vozidiel FIAT.

Podrobnosti

Investor AUTO UHERSKÉ HRADIŠTĚ, spol. s.r.o.
Adresa Staré Město
Typ haly Autosalóny, servisy, autoumyvárne
Rozmer (m) 13,2x25,6x6,1
Farba Strieborná
Rok 2017
Dopytová hala Chcem sa opýtať

Po dohode s klientom v Starom Meste pri Uherskom Hradišti sme v roku 2017 postavili montovanú halu slúžiacu ako autorizovaný servis pre značku FIAT. Hala je konštrukčne riešená v piatich moduloch rozdelených priečkami na 4 segmenty. Tri moduly haly v dvoch segmentoch slúžia ako servisná dielňa, 1 modul ako pracovisko CNG a LPG a jeden ako prípravňa nových vozidiel. Vstup do jednotlivých modulov haly je zabezpečený sekcionálnymi bránami, ktoré sú doplnené ľahkými lamelami na zabezpečenie prirodzeného denného svetla. Podľa želania investora je montovaná hala postavená v pultovom prevedení s atikou, ktorá elegantne rieši vizuálny vzhľad zapadajúci do lokality.

Oceľová konštrukcia

Pultová rámová oceľová konštrukcia so sklonom 2° je navrhnutá s požiarnou odolnosťou 15 minút a je kotvená do betónových pätiek prostredníctvom závitových tyčí na chemickú maltu. Zvolená farba RAL pre oceľovú konštrukciu je 9002.

Opláštenie stien a strechy

Oceľová konštrukcia haly bola opláštená kvalitným stenovým sendvičovým panelom s farbou RAL 9006, ktorý má tepelnotechnické vlastnosti (U=0,23 W/m2K).

Strecha oceľovej haly bola kvôli podkroviu navrhnutá ako plochá strecha so skladaným opláštením pozostávajúcim z trapézového plechu ukotveného k oceľovej konštrukcii, ktorý je následne pokrytý parotesnou fóliou. Na ňu nadväzuje kombinovaná strešná konštrukcia, ktorá je pokrytá fóliou Sika.

Odvod dažďovej vody zabezpečujú vnútorné zvody.

Dvere, dvere a okná

Pre jednotlivé moduly haly je v plášti nainštalovaných 5 kusov sekcionálnych brán s rozmermi 3,6 × 3,5 m s osvetlenými lamelami. Farba brán je RAL 9006. Vzhľadom na nedostatok prirodzeného denného svetla boli v protiľahlej stene haly k dverám nainštalované okná s rozmermi 3x2 m a farba bola zvolená v rovnakom odtieni ako opláštenie.

Hodnotenie haly Autogames

Celková spokojnosť s výstavbou, dobrá komunikácia. Miroslav Sanetrník, technický zástupce investora
Autoservis AUTO UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Fotogaléria